Anasayfa Mobil Spigen’den iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hediyeli Çekiliş

Spigen’den iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hediyeli Çekiliş

0
0
2,767
ucretsiz-iphone-7

Popüler aksesuar üreticisi Spigen, Apple’ın en yeni iPhone modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için aksesuarlarını iPhone’ların tanıtılmasından önce görücüye çıkartmıştı. Bununla da kalmayıp yeni iPhone modellerinin tanıtılmasından hemen sonrasında tüm aksesuarlarının satışına başlamıştı.

Spigen şimdi de 2 kişiye iPhone 7 / 7 Plus vereceği bir çekilişe imza atıyor. Şirketin böylece daha fazla aksesuar alıcısına ulaşmayı hedeflediğini belirtelim. Üstelik çekilişle sadece iPhone 7/7 Plus hediye edilmiyor. 2 kişiye Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods’u ve 100 kişiye koruyucu kılıf hediye edilecek.

Çekilişe şu anda katılımlar gerçekleşiyor. Katılımın oldukça kolay olduğunu söyleyelim. Yapmanız gereken tek şey buradan devam ederek özel çekiliş sayfasına erişmek. Sayfanın en altında yer alan Facebook yorum alanına yine o sayfada yer alan herhangi bir kılıfı sevdiğinizi ve neden sevdiğinizi yazmanız yeterli. Örneğin -Ben şu “…” kılıfı çok sevdim. Çünkü “…”- şeklinde yazmanız yeterli. Çekiliş 2 gün önce başladı ve bu ayın 29’unda tamamlanacak.

Ayrıca sayfada yer alan iPhone 7/7 Plus aksesuarlarını ve diğer Apple ürünleri ile uyumlu aksesuarları da özel Spigen teklifleri ile Amazon üzerinden satın alabilirsiniz.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…