Anasayfa Sektörel Spotify, Dünya’nın En Büyük Pazarlarından Birisine Açılıyor!

Spotify, Dünya’nın En Büyük Pazarlarından Birisine Açılıyor!

0
0
1,063
spotify-harita

2006 yılında İsveç‘te kurulan 100 milyon üzeri kullanıcılı, 50 den fazla dil desteği olan ve hem çevrim içi hem çevrim dışı olarak müzik dinleme servisi sunan Spotify, 19 ülkede yayın vermeye devam ediyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Şirket son olarak da dünyanın en büyük pazarlarından birinde daha hizmet vermeye başlayacağını resmi olarak duyurdu.

Ülkemizde de hizmet veren ve hayli popüler olan Spotify, geçtiğimiz günlerde Daily Mix özelliğini açıklamıştı. Daha sonra ise dünyanın en büyük müzik piyasalarından biri olan ve bu konuda devasa bir pazar olan Japonya’da da hizmet vermeye başlayacağını açıkladı. Bu açıklamanın ardından bir açıklamada şirketin CEO’su pozisyonunda bulunan Daniel EK‘den geldi. Daniel yaptığı açıklamada Spotify’ın Japonya‘da da hizmet vereceği için heyecanlı olduklarını ve Spotify kullanıcılarının yeni sanatçılar keşfetmesinin önü daha da açıldığı için mutlu olduklarının dile getirdi.

Japonya’da Fiyatlar Açıklandı!

Spotify, bir çok ülkede olduğu gibi Japonya’da da kullanıcılara iki farklı üyelik imkanı ile sunulacak. Bunlar ücretsiz(reklam içerikli) ve ücretli üyelik yani reklamsız içerikli olacak. Reklamsız içerik ücreti de 10 dolar olarak Spotify tarafından açıklandı. Ayrıca şirket, Japonya’da karaokenin oldukça popüler olmasından dolayı uygulamaya bir de şarkı sözlerini gösteren bir özellik ekledi ve bu özellik masaüstü ve mobil cihazlar ile kullanılabilir şekilde olacak.

spotify-ucret

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…