Anasayfa Mobil Yeni Samsung Gear VR

Yeni Samsung Gear VR

1
4
2,658

Samsung, Galaxy Note 7‘nin gösterişli lansmanıyla birlikte,  Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğünün yeni versiyonunu da tanıttı. S7 ve S7 Edge modellerinde kullanılmayan  USB-Type-C girişi ilk kez Galaxy Note 7 ile birlikte görücüye çıktı. Mevcut Gear VR sanal gerçeklik gözlüğünün USB-Type-C girişini desteklememesinden dolayı, sanal gerçeklik gözlüğünde de yeniliğe giden Samsung, yeni nesil Samsung Gear VR’ye USB-Type-C girişini entegre etti. Yeni Gear VR ile görüş açısını da genişleten Samsung, eski 96 derecelik modeline karşın, yeni Gear VR 110 derecelik bir görüş açısı ile karşımıza çıkıyor.  Bunun dışında yeni Gear VR’de önemli bir değişiklik yok.

samsung_gear_vr

Eski Samsung Modellerinde de Çalışacak

Yeni Gear VR gözlüğü USB-Type-C bağlantısına sahip olmasına rağmen sadece Galaxy Note 7 tarafından kullanılmayacak. Yeni Gear VR eski Gear VR nin desteklediği Note 5, Galaxy S7 Edge,Galaxy S7, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 tarafından da desteklenmektedir.

19 Ağustos‘da Galaxy Note 7 ile birlikte yerini alacak olacak Samsung Gear VR , açıklanan rakamlara  göre 99 dolarlık bir fiyat ile görücüye çıkacak. Daha önce ön sipariş veren kullanıcılara ve Türkiye’de operatörlerden alınan telefonların yanında hediye verilen Gear VR, Note 7’nin  ön sipariş hediyesi olarak verilip verilmeyeceği henüz netlik kazanmadı.

Daha fazla haber için tıklayın...

1 Yorum Yapılmış

  1. kadir

    3 Ağustos 2016 at 21:15

    oo çok sağlam duruyo 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…